11.05.2017

Zestaw Best Price Neonail

W Centrum handlowym, w którym pracuje, wreszcie pojawiła się wyspa Neonail. Wcześniej po wszystkie akcesoria do paznokci musiałam jeździć na drugi koniec miasta,przez co traciłam bardzo wiele czasu, który mogłam w końcu wykorzystać na robienie hybryd.
Niezmiernie ucieszyłam się, kiedy wreszcie mogłam odwiedzić wyspę Neonail. Moją uwagę przykuł zestaw w promocyjnej cenie. 


Od dłuższego czasu zastanawiałam się nad kupnem nowych lakierów oraz nowej lampy. Moja tunelowa była już niestety na wyczerpaniu. Kiedy zobaczyłam zestaw Best Price nie zastanawiałam się ani chwili. Znajdziecie w nim praktycznie wszystko to, co jest potrzebne do rozpoczęcia przygody z hybrydami. Lista niezbędnych akcesoriów do paznokci znajdziecie we wpisie o MOICH POCZĄTKACH Z HYBRYDAMI.


W skład zestawu wchodzi:
  • 5 lakierów do wybory
  • Mini lampa LED 9W
  • Aceton
  • Cleaner
  • Puder Fluo Effect 01
  • Pilnik czarny prosty gradacja 100/100
  • Patyczki drewniane
Mini lampa LED 9W przeznaczona jest do utwardzania lakieru hybrydowego jak i żeli ledowych. Jest mała i poręczna, nie zajmuje wiele miejsca i idealnie sprawdzi się dla osoby początkującej. Lampa ta posiada timer 30s,60s i 90s. Czas ustawiamy za pomocą włącznika.
Zdecydowałam się na wybór czterech różnych kolorów oraz wybrałam Dry Top, który pasuje idealnie do wykonania efektu fluo na paznokciach. Kolory jakie wybrałam to kolejno: Deep Navy, Wine Red, Cashmere Rose i Amarath Rose.


Cena pięciu lakierów kupowanych osobno to 135 zł, cena lampy to 99 zł, dodatki takie jak aceton,cleaner,pilniczek to koszt około 30zł oraz Puder Fluo Effect 26 zł, który osobno kosztuje . Daje nam to razem 290 zł


Koszt całego zestawu to jedyne 149 zł. Kupując zestaw udało mi się oszczędzić 141 zł.

Zestaw możecie zakupić TUTAJ lub stacjonarnie na stoiskach Neonail. Moim zdaniem jest to zestaw idealnie dobrany dla osoby, która dopiero rozpoczyna swoją przygodę z hybrydami. Jedyny minus to brak bazy, ale bez problemu możemy ją przecież dokupić.

A czy wy zdecydowałybyście się zakupić zestaw Best Price?


2 komentarze:

Copyright © 2016 Tutaj mama! , Blogger