12.05.2018

TRESemmé Biotin+Repair 7


Marka TRESemme pojawiła się w Polsce całkiem niedawno. Ich produkty możecie kupić już teraz w drogeriach Rossman. Do tej pory kosmetyki TRESemme można było nabyć jedynie w drogeriach internetowych. Produkty te cieszą się ogromną popularnością w USA, a teraz również polki mogą je zakupić bez żadnego problemu.

Na pólkach sklepowych znajdziecie kilka dostępnych serii kosmetycznych. Ja zdecydowałam się przetestować serię Biotin+Repair 7. Jest ona przeznaczona do regeneracji włosów zniszczonych,często narażonych na zabiegi stylizacyjne. W ciąży kondycja moich włosów niestety nieco się pogorszyła, zaczęłam również korzystać ponownie z suszarki i prostownicy. Brakuje mi teraz sporo do prawdziwej włosomaniaczki, ale staram się naprawić kilka moich grzeszków.

Głównym składnikiem tej serii jest biotyna. chroni ona włosy przed uszkodzeniami oraz wygładza je. Pamiętajcie, że stylizacja włosów to nie tylko używanie suszarki, prostownicy czy lokówki. Włosy podczas szczotkowania i zaplatania również narażone są na liczne uszkodzenia.
Seria Biotin+Repair 7 składa się z trzech produktów.

Szampon do włosów zniszczonych Biotin+Repair 7 z Biotyną i kompleksem Pro-Bond umieszczony jest w czarnym opakowaniu o pojemności 400ml. Kosztuje on około 25 zł. Ma bardzo ładny zapach, a do tego utrzymuje się on dosyć długo na włosach. W swoim składzie zawiera silny detergent, więc ja polecam Wam stosować go raz w tygodniu. Włosy po nim są miękkie. Zauważyłam jeden minus podczas stosowania. Włosy o wiele szybciej się przetłuszczały.

Odżywka do włosów zniszczonych Biotin+Repair 7 z Biotyną i kompleksem Pro-Bond znajduję się w opakowaniu białym. Ona także jest dostępna w pojemności 400 ml, w tej samej cenie co szampon. Włosy po zastosowaniu odżywki bardzo łatwo się rozczesuje, nie puszą się ani nie elektryzują. Niestety łatwo z nią przesadzić. Wystarczy bardzo niewielka jej ilość, aby pokryć nią włosy na całej długości. Jeśli przesadzimy włosy stają się tak gładkie, powodując wrażenie przetłuszczenia i nieświeżych włosów.

Maska do włosów zniszczonych Biotin+Repair 7 ma już nieco mniejsza pojemność niż szampon i odżywka. Znajduje się ona w okrągłym opakowaniu 300ml. Możemy ją zakupić także za około 25 zł. Dzięki zawartej w składzie glicerynie niesamowicie nawilża włosy. Moim zdaniem jest to idealny produkt, który możemy zastosować na wiosnę. Odżywi ona i nawilży włosy, które były narażone na zmiany temperatur i ciepło kaloryferów. Moim zdaniem to najlepszy produkt z całej serii.

Jeżeli już zadbamy o nasze włosy, co jakiś czas możemy sobie pozwolić na ich stylizacje. Jeśli już zdecyduje się na zakręcenie moich, całą fryzurę utrwalam lakierem Freeze Hold. Bardzo szybko schnie i nie skleja włosów.

A Wy znaliście tę markę? Może jest to dla was zupełna nowość?

1 komentarz:

Copyright © 2016 Tutaj mama! , Blogger