18.06.2018

Wymarzony Baby Shower

Czas płynie bardzo szybko, już za kilka tygodni na świecie pojawi się pewna dziewczynka, która całkowicie zmieni nasze życie. Z jednej strony jestem bardzo szczęśliwa i wręcz nie mogę się doczekać spotkania z tym małym bokserem, a z drugiej jestem pełna obaw.
Dla rozluźnienia moich emocji i mojego wahania nastrojów razem z koleżanką stwierdziłyśmy, że trzeba zorganizować dla mnie Baby Shower!
Dekoracje to bardzo ważny element na Baby Shower. Na mojej imprezce pojawiły się dekoracje od firmy Pompon i Słomka. Na stronie SKLEPU Pompon i Słomka możecie znaleźć wiele innych świetnych ozdób na różne tematyczne imprezy.
U mnie pojawił się oczywiście balon z napisem It's a girl, balony z różowym konfetti, a także balony z napisem Happy Birthday. Jako, że Baby Shower odbywał się dzień po moich urodzinach, całe spotkanie było w pewnym sensie połączeniem tych dwóch wspaniałych okazji.
Poza balonami stół przystroiłam girlandą w stylu glamour, różowymi serwetkami, obrusem a także różową zastawom.

Przekąski jakie się pojawiły były przede wszystkim na słodko, w końcu różowy i te sprawy. Poza tym było naprawdę gorąca i tego dnia najlepiej schodziła woda niegazowana.
Przede wszystkim ja jestem ogromnie zadowolona, że mogłam spędzić czas z koleżankami i przez chwilę nie zastanawiać się jak to będzie z noworodkiem. Dziękuję Wam bardzo dziewczyny, że spędziłyście ze mną ten dzień! Kolejna impreza pewnie dopiero jak przestanę karmić, wtedy będziemy mogły raczyć się czymś lepszym niż piccolo. 
Razem z moją Baby Shower Maid Of Honor, długi dostała przydomek prawda, zorganizowałyśmy również kilka zabaw dla gości.
Między innymi była to wiedza o mnie i mojej ciąży, wiedza na temat bajek, jaka to melodia, a także moim zdaniem najlepsza zabawa...zgadywanie smaków słoiczków dla dzieci. Dziewczyny ,które były odważne i zdecydowały się próbować tych specjałów, stwierdziły jednogłośnie, że smaki są okropne. 
Także jeśli zastanawiacie się czy podać swojemu maluchowi dynię lub brokuła ze słoiczka, nie róbcie tego! 
Znalazło się również parę prezentów dla niuni, które bardzo mi się przydadzą. Nie będę zdradzać Wam wszystkiego, ale naprawdę ja jestem bardzo zadowolona z upominków dla mojej niuni. 
Poza prezentami dla mojej dziewczynki znalazło się też parę rzeczy dla mamusi. Nie, na zdjęciu to nie jest seksowna bielizna. To body dla dzieciątka. 
Ja jestem ze spotkania bardzo zadowolona. Wreszcie udało mi się spotkać z koleżankami, których już jakiś czas nie widziałam. W ciąży przy końcówce ciężko trafić dobry dzień, kiedy czujemy się świetnie. Mam także nadzieję, że moi goście są zadowoleni z imprezy. 

A wy obchodziłyście Baby Shower? Co sądzicie o tego typu spotkaniach?

4 komentarze:

 1. Wow swietna impreza. Też będę chciała taką gdy będę w ciąży ❤️

  OdpowiedzUsuń
 2. Takie imprezy są na pewno fajne. Dekoracje EXTRA 👍

  OdpowiedzUsuń
 3. Super taka impreza. Dobrze, że i u nas pojawiają się takie tradycje.

  OdpowiedzUsuń
 4. Też miałam taką imprezę. Dostałam nianię elektryczną w prezencie. I miałam boski tort z pieluch.Fajnie było....

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Tutaj mama! , Blogger