4.11.2018

Wyprawkowe must have - moje hity w wyprawce dla noworodka

Łał! Jesteś już przy końcówce ciąży i pewnie zastanawiasz się co kupić dla swojego maleństwa? Najchętniej kupiłabyś wszystko, wiem, wiem...też to przechodziłam. Później niestety niektóre rzeczy są zbędne i zastanawiasz się gdzie je upchnąć, żeby jak najszybciej o nich zapomnieć. Dzisiaj pokażę Ci co w moim przypadku jest HITEM wyprawkowym.

Smoczek dynamiczny Lovi
Mała dostała smoczek już w pierwszej dobie swojego życia. Nie raz uratował nam tyłek w stresowych sytuacjach. W piątym tygodniu Wiktoria przestała używać smoczka i radziłay sobie doskonale bez niego. Teraz czasem go używa, a czasem nie.

Sterylizator do butelek
Ja jestem typem przewrażliwionej matki, która lubi wszystko myć, wyparzać i sterylizować. Swój dostałam jako prezent na Baby Shower. Nasz mieści w sobie aż 6 butelek, dzięki temu w ciągu dnia, nie muszę się martwić o czyste flaszki dla niuni. Ten ,który mamy nie jest już dostępny w Smyku. Bardzo podobny został wyprodukowany przez Canpol babies, znajdziecie go TUTAJ.

Podgrzewacz
Dzięki niemu jestem pewna, że mleko osiąga odpowiednia temperaturę i wszelkie witaminy, które się w nim znajdują, nie zostają zabite przez zbyt wysoką temperaturę. Zależało mi również, żeby podgrzewacz mógł być przez nas używany w podróży, dlatego wybrałam o TEN firmy Smiki.

Przewijak 
O nim wspominałam już we wpisie o KĄCIKU MALUSZKA. Przewijak uratował mnie, kiedy nie mogłam ruszyć się po cięciu cesarskim. Teraz służy mi do wykonywania praktycznie wszystkich higienicznych czynności.

Leżaczek, huśtawka
U nas pojawiły się dwa tego typu sprzęty. Na początku było to coś nowego, więc Wiktoria potrafiła spędzić w nich koło 20 minut. Teraz chyba jest zbyt znudzona bujaniem.
Huśtawkę posiadamy firmy Brigst Stars, wersja ze słonikiem. W Smyku możecie znależć wersję z Lwem o TUTAJ. Huśtawka ma aż 6 prędkości bujania, 3 ustawienia timera 15, 30 oraz 45 minut.
Leżaczek, który mamy może rosnąć razem z dzieckiem. Podobny do naszego znajdziecie TUTAJ. Może być on używany przez dziecko aż do 18 kg!

Butelka Yoomi
Jest to butelka z rewelacyjną technologią samonagrzewania. Sprawdzi się idealnie w domu, podczas nocnego karmienia, na spacerze lub w podróży. Mleko podgrzewa się w ciągu zaledwie 30 sekund. Więcej informacji znajdziecie TUTAJ.

A Wy macie swoje wyprawkowe must have, bez których nie wyobrażacie sobie życia?

2 komentarze:

  1. Przechodziłam przez to poraz drugi :) ale o podgrzewanej butelce nie słyszałam jeszcze :) ciekawa propozycja szczególnie na wyjazd.

    OdpowiedzUsuń
  2. Podgrzewana butelka? Chyba coś przespałam :O

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Tutaj mama! , Blogger