26.12.2019

Książeczka ze zdjęciami Twojego dziecka od Rymowanki Mostowianki idealna na prezent na każdą okazję

Kiedy w naszej rodzinie pojawia się dziecko, występuje kolejny niewielki kłopot, który czasem niektórym ciężko jest rozwiązać. Dlatego ja przychodzę z małą podpowiedzią, zarazem propozycją. Pokażę Ci idealny prezent dla dziecka, praktycznie na każdą okazję! Uniwersalny pomysł, który spodoba się rodzicom noworodka, a także dziecku w wieku szkolnym. Co więcej będzie to prezent, który na pewno warto zachować na pamiątkę w przyszłości.

Na pewno zastanawiasz się, co to takiego. Już, już uchylę rąbka tajemnicy. 
Jakiś czas temu na instastory wspominałam o mojej współpracy z firmą Rymowanki Mostowianki. Dzięki tej kooperacji Wiktoria otrzymała w prezencie dwie, bardzo wyjątkowe książki. Pierwsza w twardej oprawie ma duży format A4, znajdują się w niej papierowe strony. W środku jest kilka wspaniałych wierszy, idealnych na Dobranoc dla dziecka. Druga jest nieco mniejsza, również znajdują się w niej wiersze. Posiada ona twarde strony. Ta jest o wiele bardziej przystępna dla Wiktorii, bo bez problemu może oglądać ilustracje w książce. Skoro już mowa o ilustracjach muszę Ci powiedzieć, że w każdej z książek znajdują się zdjęcia Wiki. Każdy z wierszy opatrzony jest fotografiami wybranymi przeze mnie, do danego wiersza. Czytając wiersz o niejadku, na całej stronie znajduje się jej zdjęcie, na którym wybrzydza i nie chce zjeść zupki. 

Nie muszę chyba wspominać jak ważne jest czytanie. Przede wszystkim wspomaga rozwój mowy u maluchów, pozwala rodzicom na chwilę tylko sam na sam z dzieckiem, w ciszy, bez telefonu czy telewizora. U starszych dzieci wspomaga wyobraźnię, a także naukę samodzielnego czytania. 
Wiktoria uwielbia książeczki, dlatego u nas to wielki hit. Od jakiegoś czasu, kiedy jestem wieczorami w domu, staram się zawsze jej poczytać wieczorem. Jest to nasz wspólny czas. 

Myślę, że te książeczki to naprawdę idealny, ponadczasowy prezent. Czytanie nigdy nie przestanie być przecież modne. Książeczkę możecie zamówić tutaj przez Fanpage Rymowanki Mostowianki

8 komentarzy:

 1. Personalizowane książeczki są świetne. Odkryliśmy je 3 lata temu w innym wydawnictwie i jedna z nich była prezentem na roczek.

  OdpowiedzUsuń
 2. Taka książeczka na pewno zachęca do czytania i dziecko będzie chciało do niej wracać.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nigdy nie mieliśmy takiej książeczki - ale fajny pomysł! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Cudne są takie książeczki, podarowaliśmy nawet kiedyś podobną na prezent

  OdpowiedzUsuń
 5. Cudowny prezent, i świetna pamiątka dla dziecka :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Swietne. Myślę, że na naszego malucha bardzo by taka książeczka wpłynęła- gdyby o nim mu czytać:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo polecam stronę urokimilosne-opinie.blogspot.com i serdecznie pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Tutaj mama! , Blogger