21.12.2020

WEGAŃSKIE KOSMETYKI LOVE BEAUTY AND PLANET - ALGI MORSKIEKażdy z nas stara się żyć coraz bardziej świadomie, tak aby być w zgodzie ze sobą i ze światem. Cały czas próbujemy znaleźć harmonię między pięknem wewnętrznym i zewnętrznym. Coraz częściej myślimy o przyszłości i o poprawie komfortu życia.
Codziennie dbamy o włosy, o skórę. Zapomnieliśmy jednak, że to natura ma mnóstwo rozwiązań, z których możemy skorzystać. Możemy przecież unikać sztucznych dodatków i barwników. Nasza świadomość co do produkcji kosmetyków rośnie. Można to wszystko nazwać ekotrendem. Jest to bardzo modny obowiązek. Przykładem marki, która idealnie się wpisuje w ten opis jest Love Beauty and Planet.

Na pewno wegan i wegetarian, ucieszy to, że kosmetyki tej marki posiadają certyfikat niezależnej Europejskiej Unii Wegetariańskiej. Symbol V-Lebel gwarantuje, że kosmetyk nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego. 

Butelki i słoiki kosmetyków wytwarzane są w 100% z plastiku pochodzącego z odzysku. Nadają się one do powtórnego przetworzenia, a specjalna technologia pozwala na łatwe usunięcie z nich etykiet. 

Kosmetyki Love Beauty and Planet to połączenie idealnie dopasowanych składników i zapachów, stosowanie ich to sama przyjemność

Kosmetyki, które miałam okazję przetestować to nawilżający szampon i odżywka do włosów, oraz balsam do ciała. Wydaje mi się, że kolorystycznie to najładniejsza wersja z dostępnych linii. Jest cudownie niebieska i zdecydowanie kojarzy się z wakacjami i pięknym oceanem.

Kosmetyki kupicie np. w Rossmannie, a ceny standardowe prezentują się następująco:
Szampon 400 ml - 34,99 zł
Odżywka 400 ml - 34,99 zł
Balsam do ciała 400 ml- 30,99 zł

Myślałam, że seria Volume and Bounty jest moją ulubioną, tym razem faworytem stała się ta z  algami morskimi i eukaliptusem.

5 komentarzy:

 1. Wiele razy czytałam o tej marce, ale jeszcze nie miałam żadnego produktu :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie miałam nic tej marki, ale ma bardzo przyciągające wzrok opakowania. Myślę, że nie przejdę obok niej obojętnie będąc w sklepie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jeszcze nie miałem niczego z tej marki

  OdpowiedzUsuń
 4. Nigdy nie rozumiałem pojęcia "wegańskie kosmetyki"

  OdpowiedzUsuń
 5. Nigdy nie słyszałam o tych kosmetykach - miło, że zdecydowałaś się o nich opowiedzieć.

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Tutaj mama! , Blogger