28.08.2021

Wodę zostaw naturze, a ubrania noś dłużej - Vanish

 

Średnio co pół roku staram się robić przegląd swojej szafy. Większość ubrań, których już nie noszę staram się sprzedawać, oddawać na lokalnych grupach lub do kontenerów z odzieżą. Staram się także wybierać ciuchy bardziej klasyczne, które posłużą mi dłużej. Poza tym staram się dbać o ubrania używając odpowiednich środków do prania. Z pomocą zawsze przychodzi mi Vanish. 


Czy wiesz, że produkcja tylko JEDNEGO t-shirtu to aż 2500 litra wody? Te dane są szokujące. Cierpi na tym przede wszystkim nasza planeta, a z czasem skutki tego dotkną także nas samych. 


Może warto zastanowić się, czy aby na pewno potrzebujesz nowej sukienki? Czy na pewno musisz mieć w tej chwili nowe spodnie? 

Czasem wystarczy zadbać o ubrania które już znajdują się w szafie. Dzięki produktom Vanish ciuchy, której posiadamy mogą zyskać drugie życie! Przede wszystkich Vanish dba o ubrania, dzięki temu przez długi czas wyglądają one jak nowe. Vanish przede wszystkim zapewnia higienicznym czystość. Poza tym usuwa plamy już w 30 stopniach! Dzięki temu ubrania nie są narażone ma uszkodzenia w wysokiej temperaturze. 

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej odwiedź http://www.nosubraniadluzej.pl/ już dziś! 

Sieć handlowa Biedronka uruchomiła także świetną akcję, której zadaniem jest przede wszystkim zbieranie niepotrzebnych ubrań do kontenerów. Cała akcja trwa od 12.08 do 8.09. 


Pamiętaj robić przemyślane zakupy i dbaj o ubrania, które już masz w swojej szafie. 


5 komentarzy:

 1. Lubicie w ogóle na dodatki do stylizacji? Korzystacie z takich? Są dla Was bardzo ważne? Prowadzę własny sklep z ubraniami i szukam jakiś nowości do swojego sklepu i myślę nad dodatkami. Bardzo spodobały mi się dodatki, które można znaleźć sobie na stronie https://versoli.pl/pl/56-torba-damska . Jest to hurtownia, która posiada odpowiednią ofertę, jak i świetne ceny, które z pewnością spodobają się wszystkim klientkom. Jest w czym wybierać, macie dużo możliwości, więc jeśli potrzebujecie, to też skorzystajcie. Na pewno każdy skorzysta!

  OdpowiedzUsuń
 2. Widzę, że właśnie wiele osób poleca tą opcję, jeśli chodzi właśnie o pranie i przyznam, że chyba się zainteresuję, bo to w końcu oszczędność i ochrona środowiska, a to bardzo ważne.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja długo się zastanawiałam w czym prać ubranka dziecięce. Na szczęście trafiłam na https://puppo.pl/pasztet-w-ciazy-mozna-jesc-czy-lepiej-nie/ i znalazłam wiele cennych wskazówek. Osobno piorę nasze rzeczy i osobno dziecka. Póki co nie ma żadnej alergii :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja także nie wiedziałam, czy nie lepiej prać ubranka ręcznie, choć zajmuje to więcej czasu. Natomiast jeśli już mowa o wyprawce to polecam poczytać co się przyda przyszłej mamie tu: https://czywciazymozna.pl/niezawodna-wyprawka-dla-kazdego-dziecka-modne-i-wygodne-ubrania-dzieciece/

  OdpowiedzUsuń
 5. A jakich żelazek używacie do prasowania ubrań? Stoję właśnie przed większym wyborem i jest tyle propozycji na rynku, że kompletnie nie wiem, na co się zdecydować. Dużo w sumie podpowiedziała mi już strona https://www.ranking-zelazek.pl/tefal-gv9820-pro-express-vision/ , więc myślę, że może właśnie z niej sobie skorzystam.

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Tutaj mama! , Blogger