28.08.2021

Wodę zostaw naturze, a ubrania noś dłużej - Vanish

 

Średnio co pół roku staram się robić przegląd swojej szafy. Większość ubrań, których już nie noszę staram się sprzedawać, oddawać na lokalnych grupach lub do kontenerów z odzieżą. Staram się także wybierać ciuchy bardziej klasyczne, które posłużą mi dłużej. Poza tym staram się dbać o ubrania używając odpowiednich środków do prania. Z pomocą zawsze przychodzi mi Vanish. 


Czy wiesz, że produkcja tylko JEDNEGO t-shirtu to aż 2500 litra wody? Te dane są szokujące. Cierpi na tym przede wszystkim nasza planeta, a z czasem skutki tego dotkną także nas samych. 


Może warto zastanowić się, czy aby na pewno potrzebujesz nowej sukienki? Czy na pewno musisz mieć w tej chwili nowe spodnie? 

Czasem wystarczy zadbać o ubrania które już znajdują się w szafie. Dzięki produktom Vanish ciuchy, której posiadamy mogą zyskać drugie życie! Przede wszystkich Vanish dba o ubrania, dzięki temu przez długi czas wyglądają one jak nowe. Vanish przede wszystkim zapewnia higienicznym czystość. Poza tym usuwa plamy już w 30 stopniach! Dzięki temu ubrania nie są narażone ma uszkodzenia w wysokiej temperaturze. 

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej odwiedź http://www.nosubraniadluzej.pl/ już dziś! 

Sieć handlowa Biedronka uruchomiła także świetną akcję, której zadaniem jest przede wszystkim zbieranie niepotrzebnych ubrań do kontenerów. Cała akcja trwa od 12.08 do 8.09. 


Pamiętaj robić przemyślane zakupy i dbaj o ubrania, które już masz w swojej szafie. 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Tutaj mama! , Blogger