4.06.2022

Dzień dziecka inaczej


Przed 1 czerwca w internecie aż kipi od różnego typu ofert związanych z obchodami Dnia Dziecka. Kup teraz! Twoje dziecko o tym marzy. Nie muszę, chyba, wspominać o tym, że ceny kilka dni wcześniej poszły w górę, żeby tylko skusić nas super, hiper promocją. 

Nasze dzieci mają wszystko, mają też wszystkiego za dużo. Nie wierzysz? Czy Twoje dziecko ma rower, hulajnogę lub innego typy jeździdło? Czy ma zabawkową kuchnie albo warsztat? Nie wspomnę o ilości lalek, figurek zwierząt, czy też aut. 

Ja w sytuacji, kiedy ktoś pyta o prezent dla Wiktorii, nie mam pojęcia co mówić! Ona wszystko ma, dosłownie. 

Dlatego tym razem nie będę namawiać Cię na kupno nowych zabawek. 

Ja ,tym razem,postawiłam na sesje zdjęciową z okazji Dnia Dziecka. Jest to super pamiątka, z resztą widzę też, jak ta moja prawie 4 latka zmienia się każdego roku. 
Młoda uwielbia zdjęcia, także dla niej bycie modelką to też super rozrywka. 

Poza tym wybieramy się również na wycieczkę, świeże powietrze, zwierzęta w mini zoo i inne atrakcję. Czy może być coś lepszego niż wspólnie spędzony czas? 

A jak Wy spędziliście ten dzień czy może obchody dopiero przed Wami? 

4 komentarze:

 1. Super, że w taki sposób spędzacie czas. Zawsze bardzo fajnie się zainspirować, jeśli tylko macie jakiekolwiek okazje do świętowania właśnie takich okazji, więc korzystajcie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Wydaje mi się, że to naprawdę bardzo ważne, aby w odpowiedni sposób spędzać sobie czas z dzieckiem, więc warto szukać fajnych pomysłów. Sprawdźcie co i jak.

  OdpowiedzUsuń
 3. Najważniejsze jest to, żeby zdecydować się na odpowiednie spędzanie czasu. Myślę, że to właśnie jest najważniejsze w kontakcie rodzic-dziecko.

  OdpowiedzUsuń
 4. Myślę, że warto też decydować się na różnego rodzaju dodatkowe atrakcje dla dzieci w ciągu roku. Na pewno uda się Wam znaleźć w Waszej okolicy coś najlepszego. Moglibyście sobie skorzystać z takich właśnie rozwiązań.

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Tutaj mama! , Blogger